Kliwex Instal:

Świadczy pełną obsługę projektów klimatyzacyjnych. Kompleksowo podejmujemy się zadania od fazy projektowej, przez montaż, po działania serwisowe. Instalowane przez nas rozwiązania, bazują na sprzęcie wykonanym przez czołowych producentów, indywidualnym podejściu do projektów oraz atestach i normach, które dany system ma spełniać. Realizujemy usługi dla firm, klientów indywidualnych oraz organizacji publicznych. Pracujemy na klimatyzatorach typu VRV oraz split.

Czym jest sprawnie działający system klimatyzacji?

Nawet w przypadku dobrze wykonanej izolacji w budynku, ekspozycja na światło słoneczne może powodować, że temperatura wewnątrz może stać się nie do zniesienia. W celu zachowania optymalnej temperatury warto rozważyć instalację klimatyzacji. Co ważne, obecnie dostępne modele sprawdzają się również w okresach przejściowych i umożliwiają okresowe schładzanie oraz dogrzewanie przestrzeni.

Urządzenia bazują na odpowiedniej pracy sprężarki z zastosowaniem technologii inwerterowej. Pozwala ona dopasować temperaturę do naszych potrzeb, przy jednoczesnej ochronie urządzenia i ograniczeniu wydatków na energię.

System ten, to także elastyczność i większy komfort, m.in. dzięki łatwej adaptacji elementów wewnątrz budynku (dostępne są warianty ścienne, mocowane pod sufitem, kanały oraz elementy przenośne montowane przy podłogach i sufitach), jak i cichej pracy elementów zewnętrznych.

Bardzo ważny jest tu element dopasowania designu i koloru do charakteru pomieszczeń. Dzięki temu system klimatyzacji staje się spójny z resztą przestrzeni i przestaje zaburzać ogólną estetykę. 

Jesteś zainteresowany systemem klimatyzacyjnym lub chcesz dowiedzieć się jakie rozwiązanie będzie najlepsze dla Twojego projektu?

Skontaktuj się z nami w celu uzyskania
szczegółowych informacji.