Jako Kliwex Instal jestesmy świadomi jak ważny jest komfort związany ze świeżym powietrzem i ciepłem. Niezależnie czy dotyczy to miejsca pracy, czy domowego zacisza, odpowiednie warunki otoczenia są niezbędne do naszego sprawnego funkcjonowania. 

Zastosowanie w przestrzeni działającej wentylacji mechanicznej, czy klimatyzacji to świeże powietrze i komfort cieplny. Te elementy są coraz bardziej istotne ze względu na rosnące zanieczyszczenie powietrza, ocieplenie klimatu oraz wymagania dotyczące dostosowania stanowisk pracy. Nic więc dziwnego, że nieustannie wzrasta zapotrzebowanie na nowoczesne, energooszczędne i ekologiczne rozwiązania. 

Kliwex Instal oferuje montaż urządzeń pozwalających na sprawną wymianę powietrza, redukcję kosztów ogrzewania czy ponowne wykorzystanie zużytej energii. Nasze doświadczenie i profesjonalizm pozwalają na długie i efektywne wykorzystanie zamówionych urządzeń. Dodatkowe przeglądy i serwis (m.in. odgrzybianie i czyszczenie klimatyzacji) zapewniają bezpieczeństwo oraz wysoką sprawność zamontowanych systemów.

W naszej ofercie znajdują się:

  • wentylacje,
  • klimatyzacje,
  • systemy rekuperacji,
  • instalacje energooszczędne,
  • montaż dodatkowych akcesoriów.

Jeśli szukasz dopasowanego rozwiązania dla swojego projektu – zapraszamy do kontaktu. Możesz liczyć na nasze doświadczenie i profesjonalne doradztwo.